Smyslem omlazujících metod by neměl být nepřirozený vyumělkovaný výraz voskových figurín, jak můžeme někdy vidět u známých celebrit či některých klientů a klientek. Přirozenost vzhledu je zásadním cílem, který by si měl dát každý lékař provozující estetickou medicínu. Předpokladem je samozřejmě zkušenost a estetické cítění tohoto lékaře a v neposlední řadě i vstupní pohovor, během něhož je s vámi podrobně probrána konkrétní metoda i předpokládaný efekt nejvhodnějšího výkonu.

Účinek botulotoxinu je dočasný a zcela individuální. Doba účinku je 3-9 měsíců (zpravidla 4-6 měsíců). Čím častější jsou aplikace botulotoxinu, tím déle efekt vydrží.

Botulotoxin a korekce vrásek výplňovými materiály je vhodná a oblíbená metoda mezi ženami a v posledních letech stále častěji i mezi muži. Zákrok je neinvazivní, jednoduchý, s minimálním rizikem nežádoucích účinků. U mužů je nutno často používat vyšší dávky botulotoxinu. Dávka je odhadnutá vždy dle síly svalů a pohybů v dané oblasti. Je respektováno přání daného pacienta. Muži často též využívají odstranění nadměrného pocení pomocí botulotoxinu.

Pokud aplikaci provádí erudovaný lékař, je zcela bezpečná. Botulotoxin působí pouze v místě vpichu, nezatěžuje játra ani ledviny. Po aplikaci je však nutno dodržovat jistá režimová opatření.

Aplikace botulotoxinu se provádí velmi tenkou jehlou a většina klientek to vnímá pouze jako štípnutí. Při opakované aplikaci to již většinou ani jako bolest nevnímají. Někteří klienti spíš cítí strach z neznámého, který rychle ustoupí po první injekci. Na přání klienta lze též před aplikací použít na ošetřovanou oblast znecitlivující krém.

Pomocí těchto metod je pleť zregenerovaná, odstraní se její nedostatky. Navíc působí i preventivně, čímž se oddálí projevy dalšího stárnutí. Dodají pleti hydrataci, přirozenou elesticitu, podpoří novotvorbu kolagenu, zajistí pružnost a pevnost pokožky.

Ošetření si můžete vyzkoušet, zvážit, zda vám vyhovuje, a potom se teprve rozhodnout, zda ošetření opakovat či zvolit jinou metodu.

Ano. Nadměrné pocení je nepříjemný jev, který může být společenským handicapem pro mnohé lidi. Zvláště u povolání, kdy často dotyčný jedná s klienty či vystupuje na veřejnosti. Zvýšené pocení může být způsobené stresem, depresemi, úzkostí či špatnou životosprávou. Botulotoxin zablokuje nadměrnou činnost potních žláz - ať už v podpaží, na dlaních, chodidlech či čele. Účinek trvá až 12 měsíců.

Mladistvý vzhled nedělá pouze nepřítomnost vrásek, ale i plný objem. Díky výplním kyselinou hyaluronovou, která je přirozenou součástí kůže, lze tento ztracený objem doplnit a vyrovnat tím povolené kontury obličeje či jiných částí těla. Výplní kyselinou hyaluronovou lze omladit kromě obličeje i kůži na krku, dekolt či hřbety rukou. Často se též používá ke zvýraznění či zvětšení objemu rtů.

Tato metoda využívá regenerační potenciál vlastního těla. Látky obsažené v plazmě pokožku regenerují, spustí proces omlazení přirozenou cestou. Nejde jen o vyplnění a odstranění vrásek či pouhé zakrytí známek stárnutí, jde o kompletní omlazení kůže. Plazmaterapie se soustředí na buněčné procesy v kůži. Dojde k zastavení stárnutí buněk a jejich regeneraci. Naše vlastní plazma tak může působit jako bájný "elixír mládí".

Ano. Kombinováním těchto metod lze většinou dosáhnout lepšího a dlouhodobého efektu. Vhodné kombinace "ušité vám na míru" vám budou doporučeny při vstupním pohovoru.

Jedná se opět o neinvazivní metodu omlazení s výborným efektem, při níž jsou používána vstřebatelná polydioxanonová bio vlákna. Pomocí nich lze vyhladit jemné vrásky, vypnout kůži, pozvednout různé partie těla, přidat či ubrat objem tam, kde je to žádoucí. Je to nenáročný většinou zcela bezbolestný zákrok trvající pouze několik málo minut. Výsledky nastupují pozvolně a efekt trvá až 2 roky.

Je-li potřeba projasnit a omladit stárnoucí pleť, zjemnit jizvy a projevy akné, ošetřit rozšířené póry či odstranit pigmentové skvrny, zlepšit vzhled pleti narušené sluncem, přichází na řadu ošetření pomocí hydroxykyselin či peelingovou směsí jiných látek. Aplikací chemického peelingu se postupně odlučují buňky povrchové vrstvy kůže a jsou nahrazovány čerstvou svěží vrstvou buněk. Dojde k výraznému zjemnění povrchu pleti, sjednocení její barvy, vyrovnání nerovností a zlepšení celkové hydratace pleti.

Injekční lipolýza není vhodná pro klienty s velkou nadváhou. Tato metoda je vhodná pro ty, kteří chtějí odstranit menší množství tuku v problémových oblastech - např. podbradku, tvářích, stehnech, zadní straně paží, břiše, zpevnit kůži v těchto oblastech nebo redukovat celulitidu.