Využívá léčebné možnosti vlastní krve (plazmy), obsahující množství růstových faktorů k podpoře tvorby nové tkáně pro omlazení, zpevnění, vypnutí pleti a vyhlazení jemných vrásek.


Jedná se o  jednu z nejprogresivnějších metod estetické  medicíny pomáhající efektivně regenerovat buňky kůže. Principem je stimulace kolagenových buněk (stárnutí kůže je způsobeno především ztrátou kolagenu).

Tyto tělu vlastní látky regenerují kožní buňku a spouštějí omlazující proces kůže a zlepšují kožní metabolismus velmi přirozenou cestou.

Nejprve se odebere klientovi malé množství  krve do speciálni zkumavky  a v centrifuze se oddělí  během 5 minut červené krevní buňky od vlastní plazmy, kde se zvýší díky speciální moderní technologii koncentrace krevních destiček a růstových faktorů, čímž se spustí hojivé a omlazující procesy v kůži.

Před aplikací se pleť očistí dezinfekčním roztokem a drobnými vpichy se aplikuje do zvolené oblasti.

Hlavní výhodou je fakt, že tělo nepřijímá cizí, uměle vytvořené látky.

Je možná i kombinace plazmy současně s kyselinou hyaluronovou, čímž se dosahuje ještě lepší hydratace pleti nebo se daji řešit hlubší vrásky a jizvy.

Indikace plazmaterapie

Hranice není stanovena věkem ani pohlavím. Lokální aplikace se uplatní na rozličných částech těla a není to pouze obličej. Použitím této metody lze dosáhnout omlazení pokožky, ale také dlouhodobě preventivně chránit pokožku před vnějšími vlivy (nadměrná teplota, fyzická námaha). Skvělých výsledků dosahuje při léčbě vypadávání vlasů.

Kontraindikace metod

Je třeba se vyvarovat užívání  léků na ředění krve. V místě aplikace nesmí probíhat zánětlivý proces, odstup po ošetření chemickým peelingem nebo laserem je 1 měsíc.

Jak dlouho trvá ošetření?

Celkově se dá říci, že postačí 30 minut k ošetření včetně vlastního odběru. Pokud pracujeme v citlivých oblastech obličeje, znecitlivující mast je podáváná 30 minut před výkonem.

Co všechno se dá vylepšit?

  • Vrásky kolem očí
  • Tmavé kruhy pod očima
  • Ztráta pružnosti krku + dekoltu
  • Jemné vrásky nad horním rtem
  • Hřbety rukou
  • Padání vlasů a alopecie
  • Strie
  • Jizvy a akné

Doporučovaný  počet aplikací….2-3 v prvním roce.

A na závěr - nyní výhodný balíček - 3 aplikace za zvýhodněnou cenu!!!